Piosenką Spragnieni Tomasz Jeżewski rozpoczął działalność swojego kanału na YouTube.

– Z zamiarem założenia kanału nosiłem się od dłuższego czasu, ale jakoś to odkładałem. Nigdy nie miałem „parcia na szkło”, ale w końcu zdecydowałem, że nie ma co dłużej czekać. Spragnieni wydała mi się odpowiednia na początek z dwóch powodów. Po pierwsze nagrałem ją w 2005 roku z Moniką Krystek, z którą łączyła mnie przyjaźń i muzyka. Mieliśmy podobne spojrzenie na muzykę, wiele razem śpiewaliśmy. Moniki nie ma już wśród nas, a ja bardzo za nią tęsknię. Po drugie, już za chwilę obchodzić będziemy Walentynki, a Spragnieni to wręcz idealna piosenka na tę okazję – mówi Tomek.

Piosence towarzyszy klimatyczne wideo, zrealizowane przez ThePNmedia.

Na swoim kanale (TJ Music Channel) Tomek zamieszczał będzie piosenki bliskie jego muzycznemu sercu, a więc mieszczące się w stylistyce muzyki soul i r’n’b.

Od siebie dodam, że Tomasz Jeżewski to jeden z najlepszych wokalistów jakich znam i z jakimi maiłem zaszczyt współpracować. Gdybym miał go krótko scharakteryzować, napisałbym, że Tomek nie umie fałszować. Gdyby wszyscy wokaliści śpiewali tak czysto jak on, to firmy produkujące urządzenia i programy do dostrajania wokali w studiach nagraniowym splajtowałby.

Piosenka Spragnieni nagrana została w 2005 roku. Tomek przypomniał mi, że odbyło się to w moim domowym studio. Minęło już tyle lat, a ja po prostu o tym zapomniałem. Słuchając tego nagrania, żałuję że je zlikwidowałem. To były piękne czasy.